Snake Skin II

Komoda Glamour

Wyjątkowa komoda w stylu Glamour, z obłędnym blatem i zdobioną środkową szufladą.

«
»

Snake Skin II to kolejna już przepiękna, ręcznie zdobiona komoda w stylu Glamour naszej marki autorskiej This Is My Design.

Oryginalna bryła typu bombato została tym razem pokryta szlagmetalem przy użyciu innej metody, dla jeszcze lepszego efektu. Całość została zabezpieczona politurą na szelaku. Przepięknie się mieni!

Blat (tym razem prostszy niż w Snake Skin) oraz środkowa szuflada, podobnie jak poprzednio, zostały pokryte ręcznie malowaną i lakierowaną okleiną samochodową o fakturze i wyglądzie gadziej skóry. Niezwykle efektowny blat jest tym samym bardzo odporny na zniszczenia.

Szufladki zwykłe (bez prowadnic), w środku wyłożone bordową tkaniną zdobi dodatkowa biżuteria w formie kryształowych gałek.

Komoda jest śliczna, ultradekoracyjna, mała, lekka i pasuje do stylowych, ale też nowoczesnych aranżacji. Idealna jako mini toaletka, konsolka lub komódka. Polecam!

Wymiary:
szerokość 60cm,
głębokość 40cm,
wysokość 78cm
waga ok 12 kg


Wysyłka możliwa tylko w całości firmą transportującą meble. Cena zależna od odległości - do uzgodnienia. Dowóz na terenie Trójmiasta i okolic własnym transportem gratis.

Zapraszam do kontaktu!

Na terenie Trójmiasta dostawa gratis, zapraszamy!

zapytaj o cenę
---

Kontakt

Artur Paluszyński
Tel: +48 724 438 900
Email: pracownia@thisismydesign.pl
Odwiedź nas na facebooku

Adres pracowni
ul. Junony 31a/12
80-299 Gdańsk

Dane rejestrowe firmy
artpal studio Artur Paluszyński
ul. Piaski 9a
87-300 Brodnica
NIP 874 171 47 60

© thisismydesign.pl