Desert Glamour

Zestaw krzeseł

Przedstawiamy olśniewające krzesła ze skóry ekologicznej na prostych metalowych nogach.

«
»

Zestaw ten doskonale sprawdzi się m.in. w nowoczesnej jadalni z drapieżnymi lub stylizowanymi akcentami safari. Nazwaliśmy ten styl Desert Glamour. Krzesła są bardzo lekkie, a przy tym wygodne dzięki tapicerce na lekkiej piance z poziomymi przeszyciami na oparciu i siedzisku. Całość została ręcznie pomalowana w kolorze głębokiego brązu, muśniętego nieregularnymi złotymi pasami, przywodzącymi na myśl promienie słońca na pustyni lub zwierzęce desenie rodem z Afryki. Użyto do tego specjalistycznych elastycznych farb do skór. Z tyłu oparcia umieszczono piękny, subtelnie odbity wzór orientalny floral vintage. Nogi krzeseł także zdobią czarno-złote przecierki, dodające stylizacji elegancji. Krzesła zrobiono na bazie nowych czarnych krzeseł, które specjalnie postarzono w efekcie damage. Oryginalne zdobienia i delikatne różnice między krzesłami dodają im niepowtarzalnego charakteru.

Opis szczegółowy

Wymiary: wysokość 98 cm, głębokość siedziska 42cm, szerokość siedziska 43cm, wysokość siedziska 45cm. Może być rozkładane do transportu (dokręcane na imbusy).
Materiały: skóra ekologiczna ręcznie dekorowana, pianka, płyta MDF, nogi metalowe.
Cena pojedynczego krzesła to 285zł, pierwszeństwo mają osoby kupujące cały zestaw (4sztuki dostępne od ręki, widoczne na zdjęciach). W przypadku zainteresowania większą liczbą sztuk czas oczekiwania na realizację od 10 do 21 dni roboczych.
UWAGA! Każde krzesło jest zdobione ręcznie w naszej pracowni i dlatego krzesła mogą delikatnie różnić się od siebie. Mają indywidualny charakter i nie są taśmową, masową produkcją!

Na terenie Trójmiasta dostawa gratis, zapraszamy!

zapytaj o cenę
---

Kontakt

Artur Paluszyński
Tel: +48 724 438 900
Email: pracownia@thisismydesign.pl
Odwiedź nas na facebooku

Adres pracowni
ul. Junony 31a/12
80-299 Gdańsk

Dane rejestrowe firmy
artpal studio Artur Paluszyński
ul. Piaski 9a
87-300 Brodnica
NIP 874 171 47 60

© thisismydesign.pl